Naše produkty

Kto sme

Venujeme sa predaju stavebnej chémie a náterov na drevo. Za 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme pomohli tisíckam zákazníkov, firmám či jednotlivcom.

  • Skúsenosti
  • Ochota
  • Riešenia
  • Spokojný zákazník

V tomto nerobíme rozdiely, sme tu pre malých aj veľkých. Radi sa podelíme o získané skúsenosti, nájdeme vhodné riešenia, pomôžeme s výberom realizačnej firmy. Ak u nás nenájdete to čo hľadáte, odporučíme Vám, kde hľadať možnú náhradu. Naša ponuka je široká: od epoxidových liatych podláh, bezprašných náterov, kamenných kobercov, laminačných, lepiacich či odlievacích živíc, antikoróznych či hydroizolačných hmôt, po prírodné nátery na drevo a drevené výrobky.

Zastrešujeme dovoz epoxidových hmôt pre výrobu kompozitných výstuží aj hydroizolačno – pečatiacich vrstiev mostoviek. Ponúkame iba produkty s ktorými sme stotožnení a sami sme ich mnohokrát vyskúšali v praxi.

Sme tu pre Vás, spýtajte sa nás.

STAVEBNÁ CHÉMIA

Ponúkame Epoxidy a Epoxidové živice so širokým spektrom použitia od výrobcu SPOLCHEMIE, unikátny systém galvanizácie zinkom za studena ZINGA, moderný antikorózny multifunkčný prípravok IKOROL. Skvelú hydroizolačno - adhéznu hmotu AQUAIZOL s ochranou proti radónu, UV tesniče MARISEAL. K tomu sušené kremičité piesky rôznych frakcií, talianske mramorové kamenivo pre kamenné koberce, akrylové a sľudové čipsy pre zvýšenie protišmykovosti a dekoratívnosti.

Viac produktov nájdete v našej predajni

Referencie

Epostyl 200 V v galérii Jozefa Kollára

Renovácia pôvodnej betónovej podlahy zo 70-tych rokov v galérii Jozefa Kollára v Banskej Štiavnici.

Kremičité piesky ako Liaty pieskovec

Netradičné použitie kremičitých pieskov

Epoxidová živica CHS-EPOXY 455

Základ plastbetónov pre cestné staviteľstvo

Nátery na drevo

Ponúkame výber špičkových značiek v povrchovej úprave dreva. Od právom čoraz obľúbenejších olejov a voskov OSMO, cez super ekologické olejovoskové finiše ODIE´S OIL, príjemne ladené NATURALIS OILS na báze tungových olejov až po klasické alkydové lazúry HERBOL Offenporig Pro Décor . Radi poradíme stačí si len vybrať.

Viac produktov nájdete v našej predajni

Najväčší showroom OSMO olejov a voskov v Bratislave

Kde nás nájdete?

Magnetová ulica č.10, Bratislava - Nové Mesto
POZRIEŤ NA GOOGLE MAPS

Podpora

Blog

Zvislé plochy kamenných kobercov

Spôsobov aplikácie zvislých plôch kamenného koberca je niekoľko. V minulosti sa používal hlavne spôsob za použitia klasického debnenia (šalungu), kedy sa zvislé plochy zašalovali a zmes živice a kameniva sa natlačila do vnútra.

Kamenný koberec – ako na to.

Kamenný koberec so špeciálnou epoxidovou živicou CHS-EPODUR STONE UV je unikátny drenážny systém na estetickú povrchovú úpravu rôznych povrchov. Je mrazuvzdorný, protišmykový, odoláva posypovým soliam a olejovým produktom. Ak ste priemerne zručný domáci majster náklady na pokládku môžete ušetriť a položiť si kamenný koberec sami. V tomto blogu vám povieme ako na to.

Liata podlaha a jej cena

Malé zamyslenie nad tvorbou ceny liatych podláh. Súhrn všetkých faktorov, ktoré ju ovplyvňujú. Dozviete sa prečo u kamaráta majstri pýtali menej a Vám účtovali viac za tie isté m².