O nás

O nás

Firma Svegal je už 30 rokov na Slovenskom trhu. Oficiálne zastupujeme výrobcu stavebnej chémie SPOLCHEMIE a.s. Výrobca sa môže pochváliť vyše 160 ročnou tradíciou na trhu, dlhodobo patrí medzi 3 najväčších výrobcov stavebnej chémie v Európe.

Viac ako 15 rokov predávame špičkové nemecké prírodné oleje a vosky OSMO, unikátnu belgickú antikoróznu náterovú hmotu ZINGA, náterové hmoty HERBOL. Všetko zvučné mená, všetko vynikajúca kvalita. Keďže kráčame s dobou prijali sme do nášho portfólia super ekologické olejovoskové finiše ODIE´S OIL.

Ďalšou z našich komodít sú technické sušené kremičité piesky používané ako plnivo do epoxidových živíc, náplň filtrácií, výrobu cementových zmesí. Ponúkame vyselektované frakcie z dvoch lokalít SKLOPÍSEK STŘELEČ, a.s. , LB MINERALS s.r.o. závod Skalná u Chebu. V našom sortimente nájdete aj pracovné a ochranné pomôcky pre spracovateľov.

Naše služby

Odborné poradenstvo

Dodávame epoxidové systémy upravené pre potreby odberateľov v oblastiach výroby farieb, kompozitných materiálov, transformátorov, elektropriemysle, elektrotechnike a energetike. Taktiež drenážne betóny pre cestné staviteľstvo, pečatenie mostov, sanáciu betónov a mnohé iné. Po zohľadnení vašich požiadaviek vám vypracujeme komplexnú ponuku systémových riešení. Naším zákazníkom poskytujeme zdarma odborné poradenstvo.

Tónovanie a miešanie liatych podláh

podľa priania zákazníka (RAL kolekcia)

Pomoc pri výbere realizačnej firmy

Dlhodobo spolupracujeme s našimi overenými realizátormi a tak Vám vieme poradiť toho najvhodnejšieho na riešenie Vašej požiadavky.

Semináre, informačné dni

priamo v spracovateľských firmách

Máte nejaké otázky? Neváhajte nás kontaktovať