Blog

Vyberte si kategóriu

ODIE´S OIL produkty a ich použitie

Článok obsahuje podrobný popis ODIE´S OIL produktov, vhodnosť ich použitia + aplikačné videonávody. Dozviete sa ako dosahovať lesklé a matné povrchy, ako správne použiť pigmenty.

ODIE´S OIL – ako s ním pracovať

Začiatkom roku 2019 sme rozšírili svoje portfólio o značku ODIE´S OIL. Priznáme sa bez mučenia, že tieto produkty nás jednoducho nadchli. Ak sa pýtate čím, je toho dosť a radi sa s vami podelíme o skúsenosti v našom článku.

Zalievanie bez bubliniek

Vzduchové bublinky v odliatku, či epoxidovom stolíku sú nočnou morou každého realizátora. Tu prinášame niekoľko dôležitých postrehov, ako sa im vyhnúť, prípadne ich eliminovať.

Kamenný koberec – zvýšenie únosnosti

Tiež premýšľate ako spraviť kamenný koberec pevnejší? Tiež nemáte možnosť použiť klasické postupy na spevňovanie podkladového lôžka? Pozrite si náš tip na jednoduché zvýšenie jeho únosnosti, bez nutnosti spevňovania podkladu.

Odlievanie veľkých objemov, bez nehôd.

Veľa ľudí sa zaujíma ako a či je vôbec možné zaliať odliatok v hrúbke povedzme 6 cm na jedenkrát. Spravidla to možné je s použitím vhodných zalievacích živíc. V tomto článku nájdete postupy a spôsoby výroby takýchto odliatkov. Tiež varovania pred možnými rizikami. Príjemné čítanie so želaním "aby odliatok ostal odliatkom".

OSMO Tvrdý voskový olej vs. OSMO Top olej

Aké sú rozdiely medzi OSMO Tvrdým voskovým olejom a OSMO Top olejom? V článku sa dozviete výsledky testu odolnosti týchto OSMO olejov voči kvapalinám používaných v domácnostiach. Tiež tu nájdete návod na ich správnu aplikáciu.

Vyvretá živica

"Vyvretá", alebo "zahorená" živica je to čo vám ostane z aktivovaného epoxidového systému, keď si v nesprávnu dobu odskočíte na cigaretku. Ako tomu predísť sa dočítate v článku.

Máte nejaké otázky? Neváhajte nás kontaktovať