Referencie

Art Resin HARD + ODIE´S OIL = kombinácia na jednotku

Epoxidové stoly, alebo nie je stôl ako st.vol.

Epoxidové stoly sú posledným módnym trendom vo svete epoxidov, ktorý dorazil aj do našich končín. Dlhodobý problém epoxidov a to vytuhnúť vo väčšej hrúbke bez nepríjemných následkov, bol po technickej stránke vyriešený. Dnes sa môžeme kochať výsledkami prác šikovných majstrov, ktorí svoju zručnosť a estetické cítenie pretavili v hodnotné diela.

V ukážkach môžete zhliadnuť postup zrodu epoxidového stola z dielne firmy st.vol. Vidno, že zhmotnenie predstáv ich zákazníka sa im podarilo dokonale. Na výrobu stolíka použili výberové tvrdé drevo a zalievaciu živicu Art Resin HARD. Na zalievanie „dubového koláča“ použili taktiež Art Resin HARD. Tento zalievací epoxid vykazuje dostatočnú tvrdosť a odolnosť voči poškrabaniu. Je vhodný najmä v kombinácii s tvrdými drevinami a tiež pre pigmentované systémy. Samozrejmosťou je možnosť mechanického opracovania živice, vrátane leštenia.

Čerešničkou na torte je povrchová úprava. Firma st.vol používa na finišovanie svojich výrobkov skvelý americký produkt ODIE´S OIL, ktorý zakúpite aj u nás. Tento monocoat systém je ideálny pre epoxidové stoly a ich povrchovú úpravu. Prečo? Dôvodov je viacero, ale medzi tie hlavné patria:

  • ODIE´S OIL zaschne a vyzrie rovnako dobre na dreve ako aj na epoxide
  • neobsahuje žiadne rozpúšťadlá a aplikuje sa iba jedenkrát!!!
  • vyvážený pomer olejov a voskov zanecháva unikátny – ťažko napodobniteľný vzhľad
  • je bezpečný pre ľudí aj zvieratá

Kombináciou kvalitného dreva, zalievacej živice Art Resin HARD a superfinišu ODIE´S OIL vznikajú unikátne epoxidové stoly, hodnotené na jednotku. Posúďte sami.

Realizácia:

st.vol

Rok realizácie:

2019

Ďalšie Realizácie

Máte nejaké otázky? Neváhajte nás kontaktovať